Home

Szkolenie z wina

Co nowego

Szkolenie z wina

5 września 2022

Szkolenie z wina

Dzień dobry w poniedziałek!

Wrzesień to miesiąc powrotu do szkoły, tak więc i my postanowiliśmy, że wracamy do prac nad doskonaleniem naszej wiedzy, naszych dań oraz naszych umiejętności!

I niemalże od samego świtu w dniu dzisiejszym szkoliliśmy się z zakresu food pairingu z doskonałą selekcją win, którą mamy w TASAKY. I wszystko za sprawą Macieja Sokołowskiego MS-Sommelier, z którym zdaje się współpracujemy od początku naszej restuaracji. Mimo, iż wiemy naprawdę dużo, to dzisiejsze szkolenie z Maciejem było dla nas kolejnym – potężnym zaskoczeniem. Okazało się, że kuchnia azjatycka może być jeszcze bardziej fascynująca i smakować jeszcze lepiej – właśnie dzięki wyjątkowym i odpowiednio dobranym winom do naszych dań!

Za ogrom przekazanej wiedzy dziękujemy Maciej`owi, a Państwa klasycznie zapraszamy do TASAKY – tym razem na nasze danie w towarzystwie wybranych win do naszych dań!

ZAPRASZAMY 😎🙃☺️

Rezerwacje stołików: ☎️730 880 620 lub online: www.tasaky.pl

Zamówienia z dowozem: ☎️730 880 620

lub online: https://glodny.pl/tasaky/poznan/61-842

edit: aha na ostatnim zdjęciu widać jak wszystko wylewamy, niestety to jest moment kiedy życie bywa okrutne, ale my przy poniedziałku nie możemy, ale Państwo to jak najbardziej! hej!

Szkolenie-z-wina-2

no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Written by.
tasaky
pl