Home

Jesteśmy już 7 lat!

Co nowego

Jesteśmy już 7 lat!

5 stycznia 2024

Jesteśmy już 7 lat!

Dzień dobry!💫

Witamy się z Państwem wraz z początkiem roku i z tej okazji chcielibyśmy Wszystkim życzyć dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz aby ten rok był naprawdę fantastyczny dla każdego z naszych Gości⭐️!

Chwilkę temu TASAKY miały również swoje urodziny🍾🥂 – jesteśmy w Poznaniu już 7 lat🔥!!

Dziękujemy wszystkim, którzy przez ten okres byli z nami, celebrowali ważne momenty swojego życia oraz wspierali i dopingowali, kiedy tego potrzebowaliśmy❤️. Dziękujemy również naszemu wspaniałemu Zespołowi, bez którego to wszystko by się nie udało. Mówiliśmy i pisaliśmy to Wam wielokrotnie, ale napiszemy jeszcze raz – JESTEŚCIE NAJLEPSI‼️💪🏆🔝

Pomysł na stworzenie TASAKY na kulinarnej mapie Poznania wziął się z podróży do Azji🌎. Mieliśmy to szczęście, iż przez ostatnie 7 lat wciąż udawało nam się wielokrotnie odwiedzić i eksplorować ten kontynent✈️. Tym razem dotarliśmy do m.in. Japonii, Chin, Birmy Sumatry, Malezji czy Wietnamu. Każda podróż to oczywiście poszukiwanie nowych smaków i pomysłów, ale również i wspaniałe wspomnienia, a także… fotografie📸.

Mamy nowy rok i urodziny również – pomyśleliśmy sobie, że to dobry moment i okazja, aby odświeżyć wnętrze TASAKY i zawiesić nasze azjatyckie wspomnienia w postaci zdjęć z ostatnich 7 lat na ścianach naszej restauracji.

Zapraszamy do oglądania – mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni😊.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego w nowym roku!❤️

Aga & Kris

no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Written by.
tasaky
pl